Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics Myspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter GraphicsMyspace Glitter Graphics, MySpace Graphics, Glitter Graphics

Форум Witch

Объявление


Добро пожаловать на форум Witch!!! Админ Вилл.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Witch » Ваше мнение » Оригінальні квіти у Львові


Оригінальні квіти у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Хочу своїй дівчині якийсь крутий букет подарувати, але не знаю що саме, бо фантазії до цього немає. Порадьте будь ласка щось, чим можна дівчину здивувати і порадувати.

0

2

Figaro написал(а):

Хочу своїй дівчині якийсь крутий букет подарувати, але не знаю що саме, бо фантазії до цього немає. Порадьте будь ласка щось, чим можна дівчину здивувати і порадувати.

Вот это вы молодец, правильная постановка вопроса, а то мужчины у нас уже давно расслабились. Не покупают девушка цветы и это так печально. Надеюсь с вам будут брать пример)

0

3

Тома написал(а):

Вот это вы молодец, правильная постановка вопроса, а то мужчины у нас уже давно расслабились. Не покупают девушка цветы и это так печально. Надеюсь с вам будут брать пример)

Та я прям почервонів, коли про це дізнався. Облише будь ласка, багато чоловіків дарують дівчатам квіти, це не прям якась розкіш чи щось типу такого)

0

4

Figaro написал(а):

Хочу своїй дівчині якийсь крутий букет подарувати, але не знаю що саме, бо фантазії до цього немає. Порадьте будь ласка щось, чим можна дівчину здивувати і порадувати.

Давайте я з вами буду відвертий і скажу, що у чоловіків немає фантазії до квітів, від слова "зовсім". Не сперечаюсь різні ситуації бувають і разні чоловіки, але в більшості випадків квіти купуються нами, чоловіками, просто щоб були. Тому коли приходить час подумати що такого гарно купити, то перша думка: "куплю що продавчиня порадить", або те що перше на очі потрапиться.
Насправді не треба собі морочити голову і вигадувати собі якісь букетів квітів в голові, а потім шукати. Зараз є інтернет і є магазини, у Львові їх теж достатньо. Заходите в будь який квітковий магазин, на його сайт і дивитесь що там взагалі цікавого є. Ось по цьому всьому і вибираєте собі, тобто вашій дівчині не букет. В більшості випадків на головній сторінці магазину самі популярні букети, або ті букети які зараз в моді.
Коли мені потрібен букет, я завжди захожу на сайт цього львівського магазину https://kvitna.ua/  Вибір дуже пристойний, ж доставка. Що ще потрібно?)
http://i.piccy.info/i9/0eb60c20779377e03d7644a91a34f5f3/1621717077/11515/1425531/58755417_2_240.jpghttp://i.piccy.info/a3/2021-05-22-20-57/i9-14339998/240x240-r/i.gif

Отредактировано Олег Маслов (2021-05-23 00:00:59)

0


Вы здесь » Форум Witch » Ваше мнение » Оригінальні квіти у Львові


Раскрути свой форум! » | Техподдержка © MyBB.su |